Predajné miesto a vzorový byt

Predajné miesto

Digital Park II

Einsteinova 19

Bratislava

Slovenská republika

Otváracie hodiny predajného miesta:

PO - PIA: 8.30 - 17.00

Sobota - Nedeľa: ZATVORENÉ

Osobné stretnutie je potrebné si vopred dohodnúť.

Kontakt

Katarína Conhyea

0910 453 261 0910 453 261

Andrea Seléni

0908 724 655 0908 724 655

Kamila Kordošová

0903 590 023 0903 590 023 @

Vzorový byt

Bory Mall, 2. podlažie

Bratislava

Slovenská republika

Otváracie hodiny vzorového bytu:

Pondelok - Nedeľa: 10.00 - 19.00

Penta Real Estate

Penta Real Estate je jedna z platforiem stredoeurópskej investičnej skupiny Penta, ktorá bola založená v roku 1994. Realitná divízia Penty má v súčasnosti 26 projektov na Slovensku, v Českej republike a v Poľsku, pričom sa zameriava najmä na segment kancelárií, bytov a retailu.

Každý z projektov kladie dôraz na kvalitu technologických postupov, verejné priestory a ekologickú udržateľnosť. Naším cieľom je byť lídrom v kvalite ponúkaných priestorov a priniesť na Slovensko svetovú architektúru. Že sa nám to darí, potvrdzujú viaceré medzinárodné ocenenia pre naše projekty, ako napr. Cena Dušana Jurkoviča, CIJ Developer roka alebo LEED Platinum.

Referencie

Sky Park

Sky Park

SKY PARK je jedinečný multifunkčný projekt, navrhnutý svetovým architektonickým štúdiom Zaha Hadid Architects, ktorý do centra Bratislavy prináša doposiaľ nepoznanú úroveň bývania a kancelárskych priestorov.

Projekt SKY PARK sa rozprestiera na území bývalej industriálnej zóny v tesnej blízkosti centra Bratislavy. V dvoch fázach prinesie SKY PARK na bratislavský realitný trh celkovo šesť výškových budov. Projekt počíta s minimálnou zastavanou plochou, čo umožní vytvoriť v okolí veží nový mestský park s rozlohou viac ako 30-tisíc m2. V rámci projektu prebieha aj rekonštrukcia historickej budovy Jurkovičovej teplárne, ktorá je národnou kultúrnou pamiatkou.

Súčasťou prvej fázy je výstavba troch tridsaťposchodových rezidenčných veží a kancelárskej budovy SKY PARK Offices.

Tri rezidenčné veže ponúkli na predaj viac ako 700 bytov, 1 100 nových parkovacích miest v podzemí projektu a 2 000 m2 plôch určených pre občiansku vybavenosť. Po získaní stavebných povolení bola prvá fáza projektu oficiálne spustená začiatkom decembra 2016. Dokončenie prvej fázy sa predpokladá v roku 2020.

Rezidencie pri Mýte

Rezidencie pri Mýte

Jeden z najväčších rezidenčných projektov z portfólia Penta Real Estate, bol rozdelený na 2 fázy. 1. fáza bola odovzdaná novým majiteľom v polovici roka 2017. 2. fáza bola dokončená v prvej polovici roka 2018.

Projekt je situovaný v širšom centre hlavného mesta, kde priniesol viac ako 300 bytov, 767 parkovacích miest a 1000m2 obchodných priestorov.

Pri tvorbe projektu bol kladený dôraz na kvalitné rodinné bývanie, prepracované dispozičné riešenia jednotlivých bytov a zeleň. Výnimočná architektúra, špeciálne riešenie tienenia lodžií, detské ihriská, svetelné prvky či promenáda; spravili z Rezidencií Pri Mýte jedinečný projekt, ktorý bol nominovaný na architektonickú cenu CE-ZA-AR 2018.

Záhorské Sady

Záhorské Sady

Záhorské sady ponúkli na predaj nadštandardné pozemky a radové rodinné domy v exkluzívnej lokalite pri Bratislave. Štvrť Záhorské sady tak prináša komfortné bývanie v kultivovanom obytnom celku na úpätí Malých Karpát.

Na predaj v podobe pozemkov na výstavbu rodinných domov je určených 186 000 m2 s výmerom pozemkov od 600 m2. Súčasťou projektu je aj 72 radových domov.

Obyvatelia Záhorských sadov majú k dispozícií detské a workoutové ihrisko, relaxačné zóny a areál je strážený 24 hodín denne.

Nová Terasa

Nová Terasa

Nová Terasa je rezidenčný projekt, ktorý sa nachádza v Košiciach v susedstve historického centra a prináša do Košíc modernú architektúru.

Projekt je realizovaný v troch etapách, prvá bola dokončená v roku 2013 a priniesla 165 bytov. V roku 2017 bola dokončená výstavba 2. etapy, ktorá ponúkla na predaj 216 bytov a 48 radových domov.

Poprednou črtou architektonického návrhu prvej a druhej etapy z dielne ateliéru Vallo Sadovský Architects je nielen moderná architektúra s rozmanitou typológiu bytov, ale aj komunitnosť vzájomne poprepájaných blokov, vytvárajúcich átriá vyplnené zeleňou a relaxačnou zónou určenou na voľnočasové využívanie obyvateľmi.

Vo výstavbe je aj Nová Terasa 3, ktorá bude dokončená do roku 2020 a nadviaže na predchádzajúcu výstavbu. 3. etapa rozšíri projekt o 225 nových bytov v 5 bytových domoch.

Nová Terasa získala viacero ocenení, medziiným cenu Stavba roku 2017 a nominácie na viacerých prestížnych súťažiach, ako napríklad CE-ZA-AR, CIJ Awards Slovakia a Cena ARCH.

Bory Mall

Bory Mall

Obchodno-zábavné centrum Bory Mall, ktoré sa nachádza medzi Lamačom a Devínskou Novou Vsou, prináša do novovznikajúcej štvrte Bory moderný koncept zameraný na rodiny. Návštevníci si z ponuky viac ako 196 obchodov, reštaurácií a kaviarní na ploche viac ako 54 000 m2 môžu vybrať nielen známe, ale aj úplne nové značky.

Bory Mall svojim návštevníkom poskytuje vyvážený mix nákupov, zábavy a služieb, pričom návštevníci môžu pohodlne zaparkovať na viac ako 2400 parkovacích miestach. Na jar 2015 pribudol k Bory Mall vonkajší Detský zábavný park aj moderný multiplex CINEMAX s 12 kinosálami a jedinečnou technológiou IMAX, ktorý obohatí centrum o večerný program.

Okrem nákupných možností centrum svojim návštevníkom ponúka výnimočné architektonické prvky z dielne svetoznámeho talianskeho architekta Massimiliana Fuksasa. Denné svetlo vpúšťa do vnútra 162 zabudovaných svetlíkov, ktoré spolu s priestrannými pasážami zabezpečujú vzdušnosť centra. Tento pocit znásobí aj záhrada priamo v srdci centra s názvom Tornádo.

Digital Park

Digital Park

Digital Park Einsteinova je výnimočný administratívny projekt pre moderné a progresívne spoločnosti, ktoré vyžadujú flexibilitu, komfortné pracovné prostredie a ktoré ocenia originálny a neprehliadnuteľný dizajn.

Digital Park ponúka viac ako 74 000 m2 prenajímateľných kancelárskych priestorov v najvyššom štandarde a medzi súčasných nájomcov patria spoločnosti ako Deloitte, Pixel Federation, Mondelez EBSC, Dalkia, Shell, OMV, Bayer, First Data, Bauer Media a mnoho ďalších.