PRESPÁNOK

-10%

PreSpánok

10% na celý nákup, nedá sa kombinovať s inými zľavami a akciami

PreSpánok je špecializovaný Predajca produktov pre zdravý a kvalitný spánok. PreSpánok Vám ponuka široký sortiment kvalitných matracov, vankúšov, postelí, roštov a lôžkovín, ktoré dokážu zvýšiť kvalitu života. Naše produkty ponúkame v najrôznejších variantoch a cenových reláciách. U nás si vyberie naozaj každý.

 O nás
PreSpánok je špecialistom na zdravý a komfortný spánok a ponúka bezplatné odborné poradenstvo na slovenskom trhu už od roku 2010 a nadväzuje na tradíciu úspešných společnosti, ktoré v strednej Európe majú tradíciu už od roku 1991.
 
Naše poslanie
Človek strávi spánkom priemerne 25 rokov svojho života. Veríme, že našim zákazníkom vďaka širokej ponuke kvalitných matracov, postelí, vankúšov, doplnkov a poradenstvu dokážeme zlepšiť kvalitu života. K tomu prispieva nie len príjemné a útulné prostredie našich predajní, ale aj ústretový a osobný prístup našich predajcov - špecialistov na zdravý spánok.

Sme si vedomí toho, že nakúpi matrac či postele je potreba čas. Preto si náš zákazník môže všetky produkty v pohodlí vyskúšať a zároveň si príjemne oddýchnuť. Naše služby nekončia nákupom. Zakúpené produkty zákazníkovi dovezieme domov, radi mu všetko zmontujeme a poskytneme mu aj ďalšie poradenstvo.

Viac informácií o zdravom spánku, predajniach a sortimente produktov na www.prespanok.sk

PRESPÁNOK

Obchod

Domáce potreby, bytové doplnky2. nadzemné podlažie | predajňa č. 153

Mapa

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok 10.00 – 21.00
Sobota – Nedeľa 9.00 – 21.00

Kontakt